Markanıza özel oluşturacağımız Satış Ortaklığı Programı ile online satış cironuzu hızla büyütün.

Günümüzde artan sosyal medya kullanımı nedeniyle satış ortaklığı, markaların tercih ettiği etkili bir pazarlama kanalı olarak öne çıkıyor. Hem markanın hem de tanıtımı yapan kişinin / kuruluşun kazanç sağlamasına dayalı bir model olan Affiliate / Satış Ortaklığı programı, performans odaklı ve esnek maliyet kontrolüne sahip olması nedeniyle markaların pazarlama planlarında üst sıralarda yer alıyor. 

Neden Markalar Satış Ortaklığı Modelini Tercih Ediyor?
Yeni nesil pazarlamada, satışa katkısı ölçümlenemeyen her tanıtım modeli gün geçtikçe önemini yitiriyor. Bu nedenle potansiyel hedef kitlelere ulaşabilen trafik ve erişim hedefli dijital reklamlar yerine gerçek müşterilere ulaşan Affilite / Satış Ortaklığı programları tercih ediliyor.

 

  • Performans Odaklı: Performans odaklı satış ortaklığı modelinde doğrudan satın alma dönüşümü amaçlanır ve direkt gerçek müşteriler için ödeme yapılır.
  • Kaliteli Müşteri: Satış ortaklığı modeli hem mevcut müşterilerinize yeni ürünlerinizi tanıtır hem de yeni müşteriler kazandırır. Bu model diğer pazarlama kampanyalarına kıyasla daha kaliteli yeni müşterilere ulaşır.
  • Esnek Maliyet: Esnek maliyet kontrolüne sahip satış ortaklığı modelinde daha çok ödeme ve daha yüksek dönüşüm sağlanır.
  • Gerçek Zamanlı Takip: Ölçümlenebilir satış ortaklığı modelinde gerçek zamanlı olarak kampanyaların satın alma dönüşümleri takip edilir.

Neden DeneyenlerBilir ile Markanıza Özel Satış Ortaklığı Platformu Kurmalısınız?

DeneyenlerBilir olarak markanıza özel sunduğumuz Affiliate / Satış Ortaklığı programı ile kendi dijital satış ekibinizi oluşturmanızı sağlıyoruz.

  • Herhangi bir şemsiye programın altına girmeksizin, kendi markanıza özel Affiliate / Satış Ortaklığı programı kuruyoruz. 
  • Markanızın gerçek ve potansiyel müşterileri ile size özel Micro-Influencer kitlesi oluşturuyor, bu topluluğu sürdürülebilir şekilde satış kanalı olarak yönetiyoruz. 
  • Sadece satış odaklı bir Influencer kitlesi değil, marka elçileri topluluğu oluşturarak sürdürülebilir engagement sağlıyoruz.  
  • Alışılageldik Affiliate programları gibi Satış Ortağı’nın markaya ait hediye çeki veya indirimini değil, nakit para kazanabilmesini sağlıyoruz. Tüm hak ediş ve ödeme süreçlerini de biz sürdürüyoruz.
  • Markanızın e-commerce platformu ile entegrasyona hazır olan ve birkaç haftada yayına başlayabilen, teknik bir altyapı sağlıyoruz.