Hakkımızda

DeneyenlerBilir olarak kazan-kazan modeli ile hazırladığımız platformumuz sayesinde Affiliate / Satış Ortaklığı programımıza dahil olan herkese kazanç elde etme fırsatı sunuyoruz. 

Topluluk ve sadakat yönetimindeki tecrübemiz ile markalara özel, yenilikçi Affiliate / Satış Ortaklığı programımızı kuruyor ve e-ticaret platformlarına yeni bir dijital satış kanalı sağlıyoruz. Bu program sayesinde markalarına özel kendi influencer kitlelerini oluşturan işletmeler işlerini büyütüyor, satışlarını arttırıyor. 

Biz deneyim paylaşımının önemine ve “Micro-Influencer”ların gücüne inanıyoruz. Bu nedenle platformumuza üye olmak isteyenlere belirli bir takipçi sayısına sahip olma şartı getirmiyoruz. Dijital mecralardan yaptığı paylaşımlardan nakit para kazanmak isteyen herkes DeneyenlerBilir Affiliate / Satış Ortaklığı programına üye olup, para kazanmaya başlayabiliyor. 

Yeni, ilginç ve kaliteli ürünleri/hizmetleri araştıranlara, ilham kaynağı olmak için ürünleri deneyenlerin videolarını bir araya toplayan bir küratör medya hizmeti de sunuyoruz. DeneyenlerBilir’in paylaşımlar bölümünden ve sosyal medya hesaplarından; ürün tanıtıp deneyimini ve satış linkini paylaşanlardan seçtiğimiz deneyimleri, paylaşanın kendi satış linkine yönlendirme yaparak paylaşıyoruz. Çünkü satın alma kararı sürecinde, deneyimin sağladığı güven ve samimiyetin farkındayız. Bu nedenle kaliteli ve faydalı içeriklere sahip deneyim videolarının daha fazla kişiye ulaşmasını amaçlıyoruz. 

Yeni ve farklı ürünleri avantajlı fiyatlarla satın almak isteyenler için ise çok yakında DeneyenlerBilirShop yayında olacak. 

DeneyenlerBilir olarak daha fazla kişiye ulaşmayı, Kazan-kazan modeline dayanan sistemimiz sayesinde herkese kazanç ve fayda sağlamayı hedefliyoruz. Sizi de DeneyenlerBilir sistemine davet ediyoruz!